top of page
IMG_4124-—-Odzyskano_plus.jpg

Grzegorz Dudziński

Cześć, jestem konsultantem i trenerem biznesowym, a przede wszystkim praktykiem w zarządzaniu decyzjami i emocjami.
Otwieram przestrzenie inspiracji dla liderów i ich zespołów.
Gotowi na wspólną podróż? 

Doświadczam

Przez 25 lat pracy w firmach farmaceutycznych przemierzyłem bezkres korporacyjnego oceanu. Mówią, że spokojne wody nigdy nie wykształcą dobrego surfera. Wskakiwałem na różne fale wzburzonego żywiołu jako Przedstawiciel Medyczny, Trener, Kierownik Działu i Customer Excellence Director. Można więc nazwać mnie dobrym surferem… 

Łapię wiatr 

W wolnym czasie rozkładam latawiec, wskakuję na deskę i łapię wiatr na włoskim Lago di Garda. Kitesurfing inspiruje i napędza mnie zawodowo. W biznesie tak jak na wodzie – żeby wzlecieć w górę, trzeba zdecydować się na skok. Pasjonujące jest poznawanie czynników, które nakazują: skacz i leć. 

Revewing Graphs

Wpływam

Wieloletnia i ekscytująca podróż z korporacją wpłynęła na mój rozwój osobisty i… sama dała mi moc wpływania na jej kształt. Smagany wiatrem doświadczeń nabyłem zdolność odkrywania procesów, które czynią zespół zdrowym i dojrzałym emocjonalnie. Teraz tę umiejętność panowania nad żywiołem przekazuję ludziom, by mogli płynąć w dobrym kierunku. 

Szukam „dlaczego”

Moją inspiracją od samego początku jest „człowiek w biznesie”. Fascynuje mnie poszukiwanie czynników determinujących ludzkie działania, decyzje, relacje. To odkrywanie „dlaczego” pomaga stworzyć wartość dodaną dla klienta, jego firmy i samego sobie. 

2.jpg

Inspiruję

Wierzę, że tylko zainspirowani ludzie odnoszą sukcesy. Niezainspirowani tkwią na flaucie. Jako konsultant biznesowy koncentruję się na prowadzeniu sesji inspiracyjnych dla menedżerów, które pozwalają im przekroczyć status quo i rozwijać swoje zespoły.

Zespalam

Historia zna samotników, którzy w pojedynkę opłynęli świat. Jednak nowe kontynenty odkrywają tylko zgrane zespoły. Uważam, że praca zespołowa jest źródłem największej przewagi konkurencyjnej. Po pierwsze ma wielką moc sprawczą, po drugie – należy do rzadkości. Dobrze funkcjonujące drużyny szybciej podejmują lepszej jakości decyzje i osiągają cele. Dlatego zespalam ludzi, by potrafili wzlatywać na latawcu, jakim jest zespół.

Ludzie biznesu brawo

Stwarzam ludzi w biznesie

Łączę wewnętrzne i zewnętrzne spojrzenie na organizację. Patrzę poza horyzont, zwracając uwagę na perspektywę firmy i przywództwo liderów. Moim celem jest, by każda sesja inspiracyjna zbliżyła nas do klienta i pracownika. I by stworzyła „prawdziwych ludzi w biznesie”. 

IMG_4124 — Odzyskano.jpg
bottom of page